تجهیزات کنترل تردد خودرو

تجهیزات کنترل تردد خودرو تایگر، به منظور کنترل بر عبور و مرور وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به همین منظور تمامی مراکزی که به نظارت و کنترل بر تردد خودروها نیازمند هستند، می‌توانند از این گیت ها به صورت دستی (با استفاده از ریموت کنترل) و مکانیزه و با استفاده از اتوماسیون پارکینگ، بهره ببرند. تجهیزات کنترل تردد خودرو تایگر، اغلب در کارخانجات و مراکز صنعتی، مجتمع‌های بزرگ تجاری، اداری و مسکونی، فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پارکینگ‌های عمومی‌ و سایر موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نحوه عملکرد سیستم پارکینگ به این صورت است که یک ریدر (reader) به صورت ثابت در مکان ورودی یا خروجی پارکینگ نصب می‌شود. برچسب‌هایی (tag) هم که حاوی اطلاعات خودرو هستند، روی شیشه خودرو نصب می‌شوند. به محض این که خودرو در معرض محدوده آنتن ریدر قرار می‌گیرد، سیگنال‌های اطلاعات خودرو به ریدر ارسال می‌شوند و بر اساس اطلاعات از پیش ثبت شده خودرو، اجازه باز شدن مانع راهبند از کامپیوتر پردازنده صادر می‌شود و خودرو از گیت عبور می‌کند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس