اتوماسون باشگاهی

اتوماسیون باشگاهی

اتوماسیون باشگاهی تایگر راهکاری مناسب برای مدیریت مجموعه‌های ورزشی کوچک و بزرگ است. با استفاده از اتوماسیون باشگاهی تایگر می‌توان نظارتی دقیق‌تر بر مجموعه‌های ورزشی داشت و در آن‌ها نظمی جامع‌تر ایجاد کرد. این سیستم مجموعه‌ای کامل از نرم‌افزار و سخت‌افزار را شامل می‌شود که می‌تواند خاطر مدیران و پرسنل را از بابت خدماتی که در اختیار کاربران (مشتریان) قرار می‌دهند آسوده کند. تشخیص هویت اعضای باشگاه، گیت‌های کنترل تردد، کمدهای آنلاین، حسابداری و ثبت‌نام الکترونیکی تنها بعضی از کاربردهای اتوماسیون باشگاهی تایگر هستند که هم برای مدیریت و هم برای کاربران می‌تواند باعث بهبود خدمات و افزایش رضایت شود.

مانیتورینگ و گزارش گیری

مانیتورینگ و گزارش گیری

ثبت تردد

ثبت تردد

اثر انگشت

اثر انگشت

اتوماسون باشگاهی

چرا اتوماسیون باشگاهی

اگر می‌خواهید یک مجموعه ورزشی تمام هوشمند داشته باشید تا بتوانید تمامی فعالیت‌ها و خدمات را در باشگاه خود مدیریت و ثبت کنید، سیستم اتوماسیون باشگاهی تایگر برای شما مناسب خواهد بود. فرقی نمی‌کند که باشگاه شما کوچک با شد یا بزرگ، اگر می‌خواهید که هویت اعضای باشگاه را با کمک فناوری‌های روز دنیا مثل تشخیص چهره، اثر انگشت، کفت دست یا کارت ثبت کنید، این سیستم برای شما مناسب خواهد بود و به شما این امکان را می‌دهد تا با توجه به نیاز خود یا حتی خواسته مشتری از یکی از این فناوری‌ها برای تشخیص هویت استفاده کنید. همچنین اگر امنیت مجموعه ورزشی برای شما اهمیت دارد، می‌توانید از کمدهای آنلاین باشگاهی استفاده کنید تا خطای گم شدن وسایل یا دزدی را به حداقل برسانید. استفاده از قفل‌های باشگاهی (online-offline) و گیت‌های کنترل تردد پرسنل و اعضا جهت ورود و خروج هم می‌تواند به افزایش امنیت باشگاه شما کمک کند. همچنین از گیت‌های کنترل تردد می‌توانید برای کنترل میزان اعتبار افراد استفاده کنید و به افرادی که اعتبار ندارند اجازه ورود ندهید. این گیت‌ها دردسر شما را برای بررسی اعتبار و کنرل تک‌تک افراد کمتر می‌کند و با خیال راحت می‌تواند کاملا هوشمندانه باشگاه خود را مدیریت کنید.

نرم افزار اتوماسیون باشگاهی

کامل‌ترین نرم‌افزار برای کامل‌ترین سیستم

این سیستم به نرم‌افزار باشگاهی تایگر مجهز است که با کمک این نرم‌افزار می‌توانید مراحل ثبت‌نام و اعتبار اعضا در مجموعه‌های ورزشی را کنترل و مدیریت کنید. با کمک این نرم‌افزار فرایندهای ثبت‌نام، اطلاع از میزان و زمان باقی مانده از اعتبار، تعیین کردن نوع عضویت، ثبت نوع ورزش در باشگاه کاملا آنلاین و هوشمند می‌شود و دیگر نیازی به مدیریت دستی نخواهید داشت. همچنین می‌توانید با کمک این نرم‌افزار امور حسابداری پرسنل و مشتریان را هم مدیریت کنید.

لوازم جانبی همراه

با کیفیت‌ترین سخت‌افزار در خدمت بهترین نرم‌افزار

در این سیستم اعضای باشگاه با استفاده از سیستم های تشخیص چهره، اثر انگشت یا کارت هوشمند و به وسیله دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد، می توانند وارد مجموعه شده و هر ورزشی را که مورد نظر داشته باشد انتخاب نماید، هزینه استفاده از سالن از موجودی وی کسر می گردد. در ضمن با همین کارت امکان استفاده از کمدهای رختکن و … را پیدا می‌کند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس