اتوماسیون پارکینگ

اتوماسیون پارکینگ

سامانه هوشمند پارکینگ تایگر برای کنترل تردد خودروها طراحی شده است. در پارکینگ‌های سازمان‌های دولتی، مجتمع‌های مسکونی، مجموعه‌های صنعتی و پارکینگ‌های عمومی می‌توان برای کنترل تردد انواع خودروها از سامانه هوشمند پارکینگ تایگر استفاده کرد. در بعضی از موارد مدیران یا مالکان نیازمند کنترل تردد و جلوگیری از تردد خودروهای غیر مجاز در پارکینگ هستند و بعضی دیگر نیز کسب انتفاع و دریافت هزینه پارکینگ از رانندگان بر اساس تعرفه از پیش مشخص شده را مد نظر دارند. همچنین بسیاری هم به دنبال تهیه گزارش از ترددهای انجام شده بوده یا می خواهند که در بازه زمانی خاصی اجازه ورود و خروج به خودروها داده نشود؛ در چنین شرایطی اتوماسیون پارکینگ تایگر می‌تواند پاسخگوی این نیازها باشد. تایگر با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا از جمله تجهیزات برد بلند UHF، سیستم پلاک خوان، کارت‌های بدون تماس Mifer و رمزینه‌های دو بعدی (QR Code)، اتوماسیون‌های قدرتمندی را بر اساس نیازهای متنوع مشتریان در سه دسته تجهیزات برد بلند، تجهیزات پلاک خوان و کارت بدون تماس و QR Code ارائه کرده است.

اتوماسیون پارکینگ

چرا اتوماسیون پارکینگ

اگر برای کنترل تردد خودروها و جلوگیری از ورود خودروهای غیر مجاز در یک پارکینگ اختصاصی که خودروهای مشخص و ثابتی در آن تردد می‌کنند، مانند پارکینگ سازمان‌های دولتی، مجتمع‌های مسکونی و دیگر اماکن مشابه به دنبال یک سامانه هوشمند هستید؛ استفاده از تجهیزات رادیویی برد بلند (UHF) يا تجهیزات پلاک خوان تایگر پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود. همچنین اگر برای یک پارکینگ عمومی به دنبال محاسبه زمان توقف و هزینه پارکینگ هستید، استفاده از کارت‌های برون تماس يا تجهیزات QR Code تایگر انتخاب‌های مناسبی برای شما خواهد بود. دقت بالای محاسبه، الگوریتم پیشرفته نرم‌افزار، سخت افزارهای ساخته شده با تکنولوژی‌های روز دنیا و بر اساس استانداردهای جهانی، دلایلی است که می‌تواند اتوماسیون پارکینگ تایگر را به پیشنهادی مناسب و عالی برای شما تبدیل کند.

نرم افزار اتوماسیون پارکینگ

کامل‌ترین نرم‌افزار برای کامل‌ترین سیستم

نرم‌افزار پارکینگ تایگر با توجه به نیازهای مشتریان در سه نسخه پایه، استاندارد و پیشرفته عرضه می‌شود. نرم‌افزار نسخه پایه برای پارکینگ‌های عمومی که هدفشان محاسبه زمان توقف خودروها در پارکینگ و نیز محاسبه هزینه پارکینگ است، مناسب خواهد بود چرا که در این نرم‌افزار امکان اتصال تجهیزات کارت بدون تماس و QR Cod فراهم شده است. اما در این نرم‌افزار نمی‌توان راهبند را کنترل کرد، برای کنترل راهبند باید از نسخه‌های استاندارد یا پیشرفته استفاده کرد. نسخه استاندارد معمولا جهت تجهیزات برد بلند UHF و نسخه استاندارد جهت تجهیزات پلاک خوان در پارکینگ‌های خصوصی که هدفشان کنترل تردد خودروها و جلوگیری از تردد خودروهای غیر مجاز است استفاده می‌ شود.

لوازم جانبی همراه

با کیفیت‌ترین سخت‌افزار در خدمت بهترین نرم‌افزار

راهبند، آنتن های برد بلند UHF، دوربین های تشخیص پلاک، برد‎های اکسس کنترل راهبند و چاپگر و اسکنر QR Code، ریدر کارت بدون تماس و ... از تجهیزات مورد استفاده در اتوماسیون پارکینگ تایگر می‎ باشد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس