نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

نرم‌افزار حضور و غیاب تایگر یک سیستم یکپارچه جهت جلوگیری از اتلاف وقت و استفاده بهینه از زمان حضور کارمندان و نظارت متدوام کارفرما است. این نرم‌افزار نه تنها سیستم را یکپارچه کرده، بلکه با کاهش هزینه‌ها بهره‌وری را هم افزایش می‌دهد. نرم‌افزار حضور و غیاب تایگر با مدیریت کارکرد، مرخصی، ماموریت، اضافه کاری، کارانه و ... زمان‌های تلف شده کارمندان را کاهش داده و به افزایش بهره‌وری کمک می‌کند. می‌توانید به گزارش‌های دقیق ساعت کار حضور پرسنل، شیفت بندی‌ها، گروه‌های کاری، ماموریت‌ها، کسر کار، تاخیر و تعجیل، غیبت و اضافه کاری با نرم‌افزار حضور و غیاب تایگر دسترسی پیدا کنید. همچنین مدیران شرکت‌ها با توجه به نیازهای شرکت می‌توانند سیاست‌های حضور و غیاب، قوانین ورود و خروج به سیستم، مرخصی و تعطیلات را شخصی سازی کنند.

نرم افزار حضور و غیاب

چرا نرم افزار حضور و غیاب

به دلیل اشتباهاتی که ممکن است مدیران در محاسبه کارکرد پرسنل خود به صورت دستی مرتکب شوند و همچنین بالا بودن ضریب خطای محاسبه حقوق پرسنل، مدیران برای اطمینان از نحوه محاسبات حقوقی کارمندان خود می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار حضور و غیاب تایگر به راحتی ساعت کارکرد پرسنل را به طور دقیق محاسبه کنند تا در پایان ماه مشکلی در محاسبه حقوق پرسنل خود نداشته باشند. همچنین با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان ورود و خروج پرسنل را به خوبی کنترل و کسر کار، اضافه کار، غیبت، مرخصی و ماموریت پرسنل را محاسبه کرد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس