اتوماسیون حقوق و دستمزد

اتوماسیون حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد عبارت است از جمع مبالغ پرداختی به پرسنل واحد اقتصادی به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه که علاوه بر دستمزد ثابت (حقوق پایه) که بر مبنای ساعات یا روزهای کارکرد، میزان انجام کار یا محصول تولید شده محاسبه می گردد . هزینه حقوق و دستمزد شامل موارد دیگری از قبیل :اضافه کاری، نوبت کاری، شب کاری، حق مأموریت، حق ایاب و ذهاب، حق مسکن و خواروبار، حق اولاد و عائله مندی، عیدی (پاداش آخر سال)، پاداش افزایش تولید می باشد.

اتوماسیون حقوق و دستمزد

چرا اتوماسیون حقوق و دستمزد

در بخش اداری مالی هر سازمان یا کسب و کاری، یکی از زمان بر ترین اما با اهمیت ترین محاسبات مربوط به ثبت سند حسابداری حقوق و دستمزد است؛ چرا که پرداخت منظم حقوق دستمزد پرسنل باعث رضایت و اطمینان کارکنان و در نتیجه افزایش بهره وری و تولید می شود. با توجه به اینکه ثبت سند حقوق و دستمزد یکی از حساس‌ترین و با اهمیت‌ترین اسناد است و آشنایی با نحوه ثبت حقوق و دستمزد و مفاهیم کاربردی مانند حقوق پایه، فیش مستمری یا کار نوبتی باعث تسهیل کار حسابدار می شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس