درباره ما

تایگر یک گروه طراحی مهندسی سیستم های ورود و خروج می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز نموده است .

کیفیت بالا و ظاهری زیبا از مزایای دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب تایگر می باشد و قابلیت کارکرد به وسیله کارت ، کد ، اثر انگشت و تشخیص چهره را دارا می باشند.

اين شركت با برخورداري از كادر فني در زمينه‌هاي الكترونيك و سخت‌افزار فعالیت خود را آغاز نموده است. تایگر متخصص در زمینه دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب بوده و دارای دستگاه های متنوع حضور و غیاب و کنترل دسترسی از جمله دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس،دستگاه حضور و غیاب اثرانگشت، دستگاه حضور و غیاب دوربین دار و همچنین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می باشد که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند.

توان علمی و سخت افزاری و تکنیکی نرم افزاری در خصوص ساعت های حضور و غیاب از جمله مزایای سیستم های حضور و غیاب تایگر بوده که ابداع کننده دستگاه حضور و غیاب با کیفیت بالا و ظاهری کاملا متفاوت نسبت به دیگر دستگاه های حضور و غیاب داخل کشور می باشد.

دستگاه های حضور و غیاب تایگر دارای سیستم عامل های بسیار قوی و پورت های ارتباطی کامل می باشند و این پورتها کمک می کنند تا اطلاعات دستگاه حضور و غیاب به راحتی خوانده شده و در نرم افزار حضور و غیاب قرار گیرند و گزارشات لازم ورود و خروج را دریافت نمایید .

افتخار ما خدمت به شماست

اکنون بسیاری از سازمانها ، موسسات ، ادارات و شرکتهای دولتی و خصوصی دستگاه های تایگر را تهیه نموده و با استفاده از آنها امور خود را تسهیل نموده اند.

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس