اتوماسیون مدارس

اتوماسیون مدارس

نرم افزار هوشمند مدارس تایگر به هوشمندسازی مدارس کمک خواهد کرد. هر مدرسه‌ای برای آنکه بتواند با دانش‌آموزان و والدین‌ آن‌ها ارتباط مفید و موثری داشته باشد، به یک اتوماسیون نرم‌افزاری مدارس تایگر نیاز خواهد داشت. اتوماسیون مدارس تایگر می‌تواند به والدین کمک کند تا به موقع، از اطلاعیه‌ها باخبر شده و نگرانی کمتری داشته باشند. مدارس هوشمند مجهز به اتوماسیون تایگر می‌توانند به راحتی اطلاعات لازم مانند رفت‌وآمدها، نمرات، برنامه‌ها و ... را در اختیار والدین گذاشته و به یک مدرسه هوشمند نمونه و خلاق تبدیل شوند. اعلام تاخیر یا غیبت با ارسال پیام کوتاه به والدین، سیستم حسابداری برای مشاهده وضعیت شهریه‌ها و پنل ارتباط معلم‌ها با والدین از ویژگی‌های منحصربه‌فرد اتوماسیون مدارس هوشمند تایگر است.

مانیتورینگ و گزارش گیری

مانیتورینگ و گزارش گیری

ثبت تردد

ثبت تردد

پورت USB

پورت USB

اتوماسیون مدارس

چرا اتوماسیون مدارس

اگر می‌خواهید به یک مدرسه هوشمند و خلاق تبدیل شوید تا بتوانید ارتباط موثری میان کادر اداری و آموزشی مدرسه و والدین و دانش‌آموزان برقرار کنید، نرم افزار هوشمند مدارس تایگر برای شما مناسب خواهد بود. این سیستم از ماژول‌های مختلفی در نرم‌افزار بهره برده که می‌تواند به شما کمک کند تا پله‌های ترقی را برای پیشرفت مدرسه و دانش‌آموزان خود طی کنید. یکی از ماژول‌های نرم‌افزار مدارس تایگر، ماژول حسابداری است که می‌تواند والدین را از تاریخ اقساط شهریه و شهریه‌های پرداخت شده مطلع کند. با توجه به متفاوت بودن نیاز هر مدرسه، ماژول‌های متفاوتی با قیمت‌های مناسب طراحی شده که شما می‌توانید متناسب با نیاز، یکی از آن‌ها را برای هوشمندسازی مدرسه خود استفاده کنید. از دیگر ماژول‌های این نرم‌افزار می‌توان به برقراری ارتباط مستقیم به معلم‌ها اشاره کرد. با کمک این ماژول می‌توانید به راحتی برنامه‌های درسی، کلاس‌های فوق برنامه، تاریخ امتحانات و نتایج آن‌ها را در کمترین زمان ممکن به اطلاع والدین برسانید و دیگر نگران عدم اطلاع‌رسانی نادرست نخواهید بود. سیستم اتوماسیون مدارس تایگر باعث رضایت والدین از مدارس می‌شود، چرا که با وجود مشغله‌های فراوان راهکاری ساده و در دسترس برای بررسی وضعیت تحصیلی فرزند خود خواهند داشت و می‌توانند به صورت مستمر و آنلاین پیشرفت تحصیلی او را بررسی کنند. پس اگر به دنبال هوشمندسازی مدارس، جلب رضایت والدین و افزایش بهره‌وری هستید، سیستم اتوماسیون مدارس تایگر می‌تواند برای شما انتخاب بسیار مناسبی باشد و مدرسه شما را به درجات بالایی از پیشرفت و رضایتمندی هدایت خواهد کرد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس