دوربین پلاک خوان

دوربین پلاک خوان

یکی از به‌روز‎ترین روش‌های موجود در امر مدیریت پارکینگ‌ها، روش تشخیص خودرو‎ها توسط پلاک آن‌ها می‌باشد. پیش از این تشخیص پلاک خودرو‌ و ثبت تردد آن‌ها توسط نرم‌افزار‌هایی انجام می‌شد که تهیه و تولید آن‌ها بسیار پیچیده و زمان‌بر بوده و یا نسخه‌های موجود این نرم‌افزار‌ها با قیمت‎‌های بسیار بالایی به فروش می‌رفت. حال، دوربین‎‌های پلاک‌خوان تایگر که به صورت حرفه‎‌ای برای تشخیص پلاک خودرو‌ها تهیه و تولید شده، با استفاده از سخت‌افزار قوی و هوش مصنوعی داخلی، امر تشخیص پلاک خودرو‌ها را به سرعت و سهولت انجام می‌دهد. این دستگاه با دوربین تخصصی تشخیص پلاک، نمایشگرLED، پخش صوتی، نور داخلی، سنسور مادون قرمز، پایه ثابت و سایر ملحقات، دارای ظاهری ساده و زیبا و طراحی چند منظوره است.

برخی از ویژگی های دستگاه

چراغ LED

چراغ LED

مانیتورینگ و گزارش گیری

مانیتورینگ و گزارش گیری

شبکه LAN

شبکه LAN

اکسس کنترل

اکسس کنترل

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

مهم‌ترین مزیت این محصول، تهیه تخصصی آن جهت تشخیص پلاک خودرو‎هاست. این دستگاه با استفاده از تجهیزات درونی خود محل قرارگیری پلاک و اعداد و حروف آن را تشخیص می‌دهد و به صورت اتوماتیک به نرم افزار مدیریت پارکینگ جهت ثبت در اتوماسیون، دریافت اجازه تردد و یا محاسبه تعرفه های مالی ارسال می کند. به همین دلیل، نیاز به کیوسک‌های تحویل بلیط یا کارت‌های بدون تماس یا حتی اپراتور‎های انسانی به کلی حذف می‌گردد. این دستگاه در تمامی‌مجموعه‎‌های مسکونی، پارکینگ‎‌های مراکز تجاری تفریحی یا مراکز سیاحتی زیارتی، ادارات و سازمان‌های دولتی و نظامی‌ و حتی در پارکینگ‌های عمومی ‌و طبقاتی پرکاربرد می‌باشد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

گیت‌های کنترل تردد خودرو به منظور نظارت و کنترل بر تردد خودروها اغلب در کارخانجات و مراکز صنعتی، مجتمع‌های بزرگ تجاری، اداری و مسکونی، فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پارکینگ‌های عمومی ‌و سایر موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس