کارت UHF

یکی از معتبرترین و متداول‌ترین روش عبور و مرور در پارکینگ‌های خودرویی استفاده از تجهیزات UHF ‌می‌باشد. دلیل محبوب بودن این روش، تشخیص خودروهای مجاز به ورود و خروج از درب پارکینگ از فاصله دور ‌می‌باشد. یکی از فاکتور‌های تشخیص خودروی مجاز در این روش، کارت‌های تردد با تکنولوژی UHF ‌می‌باشند. این کارت‌ها از فاصله 6 متری درب پارکینگ قابل تشخیص بوده و موجب اجازه تردد از درب مورد نظر ‌می‌شوند. یکی از قابلیت‌های مهم این کارت‌های مقاومت فیزیکی آن‌ها در مقابل آب ‌می‌باشد.

برخی از ویژگی های دستگاه

ضد آب

ضد آب

کارت

کارت

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

فاکتورهای محبوبیت این کارت‌ها هزینه کم، قابل حمل بودن، عمل کرد سریع، مقاوت فیزیکی در برابر آب ‌می‌باشد. این کارت‌ها با تما‌می‌اتوماسیون پارکینگ‌هایی که از تکنولوژی UHF استفاده ‌می‌کنند، قابلیت همگام‎ شدن را دارا ‌می‌باشند و در صورت صلاح دید مدیریت پارکینگ و مجاز نمودن کارت در اتوماسیون مورد نظر، قابلیت تردد را برای مالک خودرو ایجاد ‌می‌کنند.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

این محصول به کسانی که قصد استفاده از اتوماسیون پارکینگ با تجهیزات برد بلند را دارند پیشنهاد می‌شود. کارت‌های UHF را می‌توان پشت شیشه اتومبیل قرار داد و یا با خود حمل نمود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس