راکت دستی فلزیاب

راکت دستی فلزیاب (Metal detector hand rocket) جهت کشف انواع اشیا فلزی و مدارهای الکتریکی در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین هزینه استفاده می‌شود. از راکت بازرسی می‌توان در مکان‌هایی مثل فرودگاه‌ها، استادیوم‌های ورزشی، مجموعه‌های تولیدی، سازمان‌های دولتی، ادارات امنیتی و دیگر اماکن مشابه استفاده کرد، همچنین از این راکت ‌ها به عنوان راکت بازرسی بدنی کنکور در زمان اجرای کنکور سراسری برای جلوگیری از ورود اشیا فلزی و موبایل به محیط آزمون استفاده می‌شود، به همین دلیل به این راکت‌ها، دستگاه موبایل‌یاب نیز می‌گویند.
راکت بازرسی بدنی چگونه کار می‌کند؟
راکت الکترونیکی فلزیاب برای کشف اشیای فلزی، سلاح‌های سرد و گرم، مدارهای الکترونیکی و موبایل که ورود و خروج آن‌ها غیر مجاز است، از میدان مغناطیسی تولید شده به وسیله سلف خود استفاده کرده و با تغییر شکل این میدان مغناطیسی آن‌ها را شناسایی می‌کند و با هشدار صوتی و روشن شدن چراغ‌های LED که روی راکت بازرسی فیزیکی تعبیه شده است، کشف شی فلزی یا الکتریکی را به ماموران امنیتی و یا حراست اطلاع می‌دهد.
خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی راکت بازرسی بدنی در مدل‌های مختلف در بازار عرضه می‌شود و جز مدرن‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزات امنیتی محسوب می‌شوند. این راکت‌ها با دقت و حساسیت بسیار بالایی می‌توانند انواع اشیای فلزی را تشخیص دهند. بسیاری از این دستگاه‌ها قابلیت متصل شدن به شارژر را دارند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن باتری آن‌ها پر می‌شود و شارژ را در مدت طولانی در خود نگه می‌دارند، البته این در صورتی است که از باتری‌های شارژی بهره ببرند. یکی از مزایای بی‌نظیر این راکت‌ها قدرت تشخیص اسلحه و چاقو، وزن کم و مجهز بودن به باطری قابل شارژ و امکان جابه‌جایی راحت آن‌ها می‌باشد، به همین علت در سازمان‌ها و ادارات خاص برای جلوگیری از وارد کردن اشیا ممنوعه و حتی موبایل از این راکت ها استفاده می‌کنند.
اگر قصد بازرسی در مکان‌هایی با حساسیت بالا را دارید، استفاده از تجهیزات بازرسی راکت فلزیاب در کنار گیت‌های فلزیاب به عنوان یک محصول مکمل به شما پیشنهاد می‌شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس