گیت بازرسی فلزیاب

از گیت بازرسی فلزیاب برای بازرسی بدنی افراد به شکل الکترونیکی با بیشترین سرعت و کمترین هزینه استفاده می کنند، تا نظم و امنیت را در بیشتر اماکن و کسب و کارها برقرار نمایند. گیت‌های بازرسی فلزیاب می‌توانند به کشف اشیا فلزی و الکتریکی پنهان شده در سطح پوشش افراد کمک کنند؛ افراد از این گیت‌ها عبور می‌کنند و اگر اشيا فلزی (آهنی و غیر آهنی) یا یک مدار الکتریکی در لباس‌های خود پنهان کرده باشند، دستگاه فلزیاب با هشدار صوتی و روشن شدن چراغ‌های LED که در ستون‌های گیت تعبیه شده، کشف شی فلزی یا الکتریکی را به ماموران امنیتی و یا حراست اطلاع می‌دهد.
البته سنسورهای مختلفی که در دیواره گیت فلزیاب به کار رفته اند، در برابر فلزهایی با آلیاژ متفاوت یکسان عمل نمی کنند. در هنگام قرار دادن دستگاه بازرسی فلزیاب در محل مورد نظر، باید به برخی عوامل فیزیکی و محیطی توجه کنید تا بهترین امنیت را دریافت نمایید برای مثال نباید آن را در نزدیکی تجهیزات الکترونیکی که میدان مغناطیسی و یا امواج فرکانسی قدرتمند با بعد وسیع در پیرامون خود دارند، بگذارید. از این تجهیزات می‌توان از ترانسفورمرهای مبدل، کابل برق فشار قوی، اتاقک پست برق یا محل کنترل دوربین مدار بسته نام برد، همچنین مقدار فلزهای موجود در کف و سقف محلی که دستگاه بازرسی را قرار می‌دهید، در کارکرد دستگاه اهمیت دارد.
همان‌طور که می‌دانید فلزات شکل‌های متفاوتی دارند و با یکدیگر یکسان نیستند و جهت عبور از گیت‌های فلزیاب به ویژه هنگامی که جسم بسیار کوچک باشد، بر قدرت تشخیص دستگاه تاثیر می‌گذارد. از گیت بازرسی ایستاده در ورودی و یا خروجی سازمان‌های دولتی، سفارتخانه‌ها، کارخانه‌ها، فرودگاه‌ها، خروجی انبارها، ادارات و... که ورود افراد و وسایل همراه آن ها محدودیت هایی دارد، استفاده می شود تا از امنیت ویژه ای برخوردار باشند.
آیا گیت بازرسی فلزیاب برای سلامت افراد مضر است؟
افراد بسیاری معتقدند که گیت بازرسی فرودگاه برای سلامت انسان‌ها مضر هستند، به همین دلیل انجمن فیزیک سلامت طبق بخشنامه‌ای به بخش امنیت فرودگاه‌ها خاطر نشان کرد که "حتی اگر میدان‌های مغناطیسی به وجود آمده از فلزیاب‌ها را نوعی تشعشع به حساب آوریم، پرتوهای تابیده شده از آن‌ها کاملا غیر یونیزه هستند و هیچ آسیب و ضرر بیولوژیکی برای انسان‌ها ندارند، پس قرار گرفتن مکرر در برابر این دستگاه‌های فلزیاب سلامتی هیچ کسی را تهدید نخواهد کرد. این موضوع باعث شده بسیاری از مدارس، دانشگاه ها، ورزشگاه ها و... از دستگاه‌های مذکور استفاده کنند و امنیت سازمان را تامین نمایند.
گیت‌های فلزیاب با توجه به سطح حساسیت مکان مورد استفاده در انواع مختلف طراحی شده‌اند و می‌توانند یک محصول مکمل در کنار تجهیزات بازرسی راکت فلزیاب باشند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس