برد 32 کانال آنلاین

برد 32 کانال آنلاین

با توجه به پیشرفت علوم الکترونیک و فن‌آوری اطلاعات‎، پیش روی به سمت مکانیزه کردن باشگاه‌های ورزشی‎، یکی از جدیدترین و به‌روزترین متدهای پیش‌رو‎، استفاده از قفل‌های آنلاین جهت مدیریت کمدهای رختکن باشگاه‌های ورزشی می‌باشد. جهت راه اندازی یک سیستم مکانیزه باشگاهی با استفاده از تجهیزات قفل آنلاین‎، نیازمند یک دستگاه کنترلر میانی هستیم که رابط بین دستگاه تشخیص هویت ورزشکاران‎، نرم افزار و قفل کمد مورد نظر باشد. برد 32 کانال تایگر این قابلیت را دارد که برای 32 کمد رختکن بستر استفاده از قفل آنلاین را فراهم آورد.

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

از مزایای برد 32 کانال آنلاین تایگر، می‎توان به سرعت عمل این دستگاه اشاره کرد. به واسطه این دستگاه، 32 کمد به قفل آنلاین مجهز می‌گردند و این موضوع در دراز مدت موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های باشگاه می‎گردد؛ چراکه، قفل‌های آنلاین نیاز به استفاده از باطری برای هر قفل را ندارند.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

استفاده از برد 32 کانال آنلاین تایگر، برای تمامی مراکز ورزشی و استخرها و دیگر اماکن مشابه، به جهت بالا بردن سرعت عملکرد مجموعه مناسب بوده و پیشنهاد می‌شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس