دستگاه بازرسی X-Ray  مدل 6550A

دستگاه بازرسی مدل 6550A

دستگاه بازرسی مدل 6550A تایگر، به منظور اسکن محتویات درون کیف‌های دستی، چمدان‌های مسافرتی، مرسولات پست و دیگر بسته‌ها با ابعاد متوسط کاربرد دارد. قابلیت تشخیص و کشف انواع سلاح‌های گرم و سرد، مواد مخدر، مواد منفجره و دیگر اشیا غیرمجاز، این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه بازرسی تبدیل کرده است. این دستگاه برای اسکن و شناسایی موارد غیر مجاز از تکنولوژی اشعه X و نرم‌افزار قدرتمندی جهت پردازش اطلاعات بهره می‌برد.

برخی از ویژگی های دستگاه

تشخیص اسلحه

تشخیص اسلحه

عملکرد دو طرفه

عملکرد دو طرفه

ایکس ری

ایکس ری

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اگر برای بازرسی و مشاهده دقیق محتویات درون چمدان‌های مسافرتی، کیف‌های دستی، انواع بسته‌های پستی و دیگر مرسولات با ابعاد متوسط که امکان عبور از دهانه تونل دستگاه را داشته باشند، به دنبال یک دستگاه بازرسی دقیق هستید، دستگاه بازرسی X-Ray مدل 6550A برای شما مناسب خواهد بود. این دستگاه برای اسکن محتویات بسته‌ها از یک منبع تابش اشعه X با انرژی دوگانه که در زیر نوار نقاله تعبیه شده است بهره می‌برد. بسته به وسیله حرکت نوار نقاله به درون تونل دستگاه هدایت می‌شود و پس از ورود بسته مورد نظر به تونل، منبع تولید کننده اشعه شروع به تاباندن اشعه X به بسته می‌کند. بخشی از اشعه‌های X از اجسام درون بسته عبور کرده و به دیودهایی که در سطح بالایی تونل قرار دارند می‌رسند و بخشی نیز توسط اجسام جذب می‌شوند. نرم‌افزار قدرتمند دستگاه اشعه‌های دریافت شده و شدت آن‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و تصویر اشیا درون بسته را در نمایشگر دستگاه، نمایش می‌دهد. این نرم افزار قادر است اشیا را بر اساس مواد تشکیل دهنده آن‌ها در چهار رنگ مختف نشان دهد، که هر رنگ بیانگر طیف خاصی از مواد است. اپراتور دستگاه نیز با توجه به شکل ظاهری و رنگ مواد می‌تواند ماهیت شی مورد نظر را اسکن و در صورت مشاهده موارد مشکوک بسته را باز و مورد بازرسی فیزیکی قرار دهد. دستگاه 6550A از تکنولوژی جدید تشخیص اتوماتیک مواد مخدر و منفجره با استفاده از هوش مصنوعی و اسکن پویا نیز بهره می‌برد. دهانه تونل این محصول 65 در 55 سانتی‌متر است که می‌توان از آن کیف‌های دستی، چمدان‌های مسافرتی و بسته‌هایی با اندازه متوسط را عبور و اسکن کرد. پس اگر به دنبال یک دستگاه بازرسی دقیق با پشتیبانی از تکنولوژی ایسک ری هستید، دستگاه بازرسی 6550A می‌تواند برای شما انتخابی مناسب باشد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

این دستگاه با دهانه تونل متوسط برای بازرسی بسته‌های کوچک و متوسط در اماکنی مانند فرودگاه‌ها، مراکز نظامی، سازمان‌های دولتی و دیکر اماکن مشابه استفاده می‌شود. بنابراین این دستگاه برای مجموعه‌هایی که به دنبال یک دستگاه بازرسی ایکس ری قابل اطمینان و دقیق هستند پیشنهاد می‌شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس