دستگاه بازرسی X-Ray مدل T-LD5030

دستگاه بازرسی مدل T-LD5030

دستگاه بازرسی مدل T-LD5030 تایگر، برای اسکن محتویات درون کیف‌های دستی، چمدان‌های مسافرتی، مرسولات پست و دیگر بسته‌ها با ابعاد کوچک کاربرد دارد. قابلیت تشخیص و کشف انواع سلاح گرم و سرد، مواد مخدر، مواد منفجره و دیگر اشیا غیرمجاز، دستگاه بازرسی X-Ray مدل T-LD5030 را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه بازرسی تبدیل کرده است. این دستگاه به جهت اسکن و شناسایی موارد غیر مجاز، از تکنولوژی اشعه X و نرم‌افزاری قدرتمند جهت پردازش اطلاعات بهره می‌برد.

برخی از ویژگی های دستگاه

تشخیص اسلحه

تشخیص اسلحه

عملکرد دو طرفه

عملکرد دو طرفه

ایکس ری

ایکس ری

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اگر برای بازرسی و مشاهده محتویات درون کیف‌های دستی، انواع بسته‌های پستی و دیگر مرسولات با ابعاد کوچک (با ارتفاع حداکثر 30 سانتی‌متر و عرض 50 سانتی‌متر) که امکان عبور از دهانه تونل دستگاه را داشته باشند، به دنبال یک دستگاه بازرسی با قیمت مناسب هستید، دستگاه بازرسی X-Ray مدلLD5030 برای شما مناسب خواهد بود. این دستگاه برای اسکن محتویات بسته‌ها از یک منبع تابش اشعه X که در زیر نوار نقاله تعبیه شده است بهره می‌برد. بسته به وسیله حرکت نوار نقاله به درون تونل دستگاه هدایت می‌شود و پس از ورود بسته مورد نظر به تونل، منبع تولید کننده اشعه شروع به تاباندن اشعه X به بسته می‌کند. بخشی از اشعه‌های X از اجسام درون بسته عبور کرده و به دیودهایی که در سطح بالایی تونل قرار دارند می‌رسند و بخشی نیز توسط اجسام جذب می‌شوند. نرم‌افزار دستگاه اشعه‌های دریافت شده و شدت آن‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و تصویر اشیا درون بسته را در نمایشگر دستگاه نمایش می‌دهد. این نرم افزار قادر است اشیا را بر اساس مواد تشکیل دهنده آن‌ها در چهار رنگ مختف نشان دهد، که هر رنگ بیانگر طیف خاصی از مواد است. اپراتور دستگاه نیز با توجه به شکل ظاهری و رنگ مواد می‌تواند ماهیت شی مورد نظر را اسکن و در صورت مشاهده موارد مشکوک بسته را باز و مورد بازرسی فیزیکی قرار دهد. دهانه تونل این محصول ۳۰ در ۵۰ سانتی‌متر است که می‌توان از آن کیف‌های دستی، چمدان‌های مسافرتی و بسته‌هایی با اندازه کوچک را عبور و اسکن کرد. پس اگر به دنبال یک دستگاه بازرسی با پشتیبانی از تکنولوژی ایکس‌ری هستید، دستگاه بازرسی LD5030 می‌تواند برای شما انتخابی مناسب باشد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

این دستگاه با دهانه تونل کوچک برای بازرسی بسته‌های کوچک در اماکنی مانند مراکز نظامی، سازمان‌های دولتی، مجموعه‌های تولیدی و دیگر اماکن مشابه استفاده می‌شود. بنابراین این دستگاه برای مجموعه‌هایی که به دنبال یک دستگاه بازرسی ایکس ری با قیمت مناسب هستند پیشنهاد می‌شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس