گیت بازرسی فلزیاب مدل T-D4330

گیت بازرسی فلزیاب مدل T-D4330

گیت بازرسی فلزیاب مدل T-D4330 تایگر، جهت بازرسی بدنی افراد با دقت بالا در مجموعه‌هایی مانند ورزشگاه‌ها، مجموعه‌های نظامی، سالن‌های همایش، مجموعه‌های صنعتی، فرودگاه‌ها و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. قابلیت تشخیص انواع فلزات (آهنی و غیر آهنی) و مدارهای الکتریکی، امکان کشف انواع سلاح گرم و سرد و دیگر اشیا مانند گوشی تلفن همراه، این گیت بازرسی فلزیاب تایگر را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه بازرسی تبدیل کرده است. این گیت می‌تواند از خطای انسانی و تبانی در بازرسی انسانی جلوگیری کرده و مانع از ورود و خروج اشیا بدون مجوز گردد. حراست مجموعه‌های تولیدی با کمک این گیت بازرسی می‌توانند مانع به سرقت رفتن ابزارآلات یا محصولات تولید شده از انبار و خط تولید شوند.

برخی از ویژگی های دستگاه

تشخیص اسلحه

تشخیص اسلحه

عملکرد دو طرفه

عملکرد دو طرفه

گیت فلزیاب

گیت فلزیاب

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اگر برای بازرسی بدنی افراد به دنبال دستگاهی هستید که دقت بالایی در شناسایی انواع فلزات آهنی و غیرآهنی مانند انواع سلاح (سرد و گرم) و دستگاه‌های الکتریکی مانند گوشی تلفن همراه داشته باشد، گیت بازرسی فلزیاب مدل T-D4330 برای شما مناسب خواهد بود. این گیت برای مکان‌های حساس بسیار کارآمد است، چرا که از ۳۳ زون قابل تنظیم بهره برده و با تشخیص تغییر شکل میدان مغناطیسی خود توسط فلزات یا مدارهای الکتریکی آن‌ها را شناسایی و با استفاده از هشدار صوتی و چراغ‌های LED که در ستون‌های آن قرار دارد، اشیا غیر مجاز و حدود استتار آن در سطح پوشش فرد را شناسایی و به حراست اعلام می‌کند. این محصول با طراحی حرفه‌ای و عملکرد مطلوب خود برای فضاهایی مانند سازمان‌ها، سفارتخانه‌ها و دیگر اماکن مشابه (که ورود بعضی از اشیا فلزی یا الکتریکی ممنوع است) مناسب خواهد بود. همچنین اگر می‌خواهید از آن در تمامی نقاط کشور استفاده کنید، این دستگاه بدون شک می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. چرا که این دستگاه با درجه حفاظت فیزیکی IP64 در تمامی نقاط کشور در محیط‌های مسقف و به دور از بارش باران و باد قابلیت استفاده دارد. دارا بودن استانداردهای جهانی CE اروپا و FCC آمریکا از دیگر مزایای این گیت است که می‌تواند کیفیت آن را تضمین کرده و آن را به یک پیشنهاد عالی تبدیل کند.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

گیت بازرسی فلزیاب مدل T-D4330 برای مجموعه‌هایی مانند استخرها، مجموعه‌های تولیدی، سازمان‌ها، سفارتخانه‌ها، فرودگاه‌ها و دیگر اماکن مشابه که قصد جلوگیری از ورود یا خروج برخی اشیا الکتریکی و فلزی را دارند مناسب است. اگر به دنبال گیت بازرسی بدنی مدرن، با سرعت مطلوب و دقت بالا هستید، مدل T-D4330 پیشنهادی عالی برای شماست.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس