دستگیره الکترونیکی مدل L-H1000

دستگیره الکترونیکی مدل L-H1000

دستگیره الکترونیکی هتل، پاسخی مناسب به نیاز مدیران این مجموعه‌ها است. مدیران هتل‌ها و مهمانسراهایی که تمایل به استفاده از تکنولوژی‌های روز جهت آسایش حال مسافران و متمایز کردن مجموعه خود از سایر هتل‌ها دارند، می‌توانند از دستگیره الکترونیلی هتل تایگر استفاده کنند. این دستگیره که از جنس آلیاژ روی ساخته شده از تکنولوژی کارت‌های بدون تماس Mifare جهت باز کردن درب استفاده می‌کند. کارت‌ها با استفاده از دستگاه انکدر (Hotel Lock In coder) تعریف شده و در اختیار مسافران قرار می‌گیرد تا به جای کلید برای باز کردن درب اتاق خود، از کارت استفاده کنند. قابلیت اعلام هشدار شارژ باطری، امکان گزارش‌گیری از ترددها و پشتیبانی از کلید مکانیکی به طور همزمان از دیگر ویژگی‌های این دستگیره الکترونیکی است.

برخی از ویژگی های دستگاه

کارت

کارت

باطری داخلی

باطری داخلی

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

به کارگیری از تکنولوژی به‌روز در کارت‌های بدون تماسMifer و قابليت تعريف كارت با استفاده از دستگاه انکدر این دستگیره را جهت استفاده در هتل‌ها به جایگزینی مطلوب برای قفل‌های معمولی تبدیل کرده است. این دستگیره با طراحی به‌روز و استفاده از آلیاژ مقاوم روی بسیار کارآمد و مناسب است.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

اگر مدیر یک هتل یا مهمانسرا هستید، جایگزین کردن دستگیره‌های الکترونیکی هتل تایگر با دستگیره‌های معمولی، می‌تواند آسایش خاطر مسافرانتان را به ارمغان آورد. با استفاده از دستگیره هتل مدل L-H1000 دیگر نیازی به استفاده از کلیدهای مکانیکی نخواهد بود. درنتیجه علاوه بر افزایش امنیت ترددها، مجموعه شما به عنوان یک مجموعه به‌روز به مشتری معرفی خواهد شد که می‌تواند به عنوان یک وجه تمایز برای شما ارزش تبلیغاتی داشته باشد. همچنین اگر در صنعت هتلداری به عنوان یک شرکت تامین کننده فعالیت می‌کنید، با اضافه کردن این محصول به سبد محصولات خود می‌توانید در ارائه تکنولوژی نوین پیش رو باشید.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس