دستگیره درب الکترونیکی L-11304

دستگیره درب الکترونیکی L-11304

دستگیره درب الکترونیکی L-11304، یکی از دستگاه‌های پرطرفدار و مقرون به صرفه شرکت تایگر است. این دستگیره‌ها به منظور دسترسی و کنترل ورود و خروج به اماکن مختلف، از جمله اتاق های درون ساختمان، اتاق‌های مدیریت ادارات و سایر موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرند. قابلیت اسکن و ذخیره سازی 500اثر انگشت‌، امکان ثبت 100 کلمه عبور و 30000 ظرفیت تردد، این دستگاه را به یکی از دستگیره‌های محبوب هوشمند تبدیل کرده است. امکان گزارش‌گیری از ترددها و پشتیبانی از کلید مکانیکی به طور همزمان از دیگر ویژگی‌های این دستگیره الکترونیکی است.

برخی از ویژگی های دستگاه

رمز

رمز

پورت USB

پورت USB

باطری داخلی

باطری داخلی

اثر انگشت

اثر انگشت

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اگر به دنبال یک دستگیره هوشمند الکترونیکی مناسب و به‌روز برای کنترل تردد افراد هستید، دستگیره درب الکترونیکی L-11304 می‌تواند یک پیشنهاد مناسب برای شما باشد. این دستگیره دارای یکسری ماژول‌های انتخابی مانند باز کردن درب به وسیله ریموت، کارت بدون تماس، رمز عبور و اثر انگشت است که شما بر اساس شرایط، نیاز و علاقه خود می‌توانید انتخاب کنید که درب ورودی به چه طریق باز شود. همچنین دستگیره هوشمند الکترونیکی L-11304 بدون نیاز به سیم‌کشی برق بوده و از طریق باتری عمل می‌کند و با کاربری بسیار آسانی که دارد در بین دستگیره‌های الکترونیکی از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. از دیگر مزیت‌هایی که این دستگاه را به انتخاب مناسب و هوشمندانه‌ای برای شما تبدیل می‌کند، طراحی شیک دستگاه و مقاومت و استحکام بدنه آن برای استفاده است.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

سازمان‌های بزرگ و کوچک و بخش‌هایی که ورود کنترل شده دارند مانند درب اتاق هتل‌ها، آزمایشگاه‌ها، آپارتمان‌های مسکونی،‌ دفاتر دولتی و خصوصی و اتاق سرورها می‌توانند از دستگیره درب الکترونیکی L-11304 با ظاهری مدرن و فناوری پیشرفته بهره ببرند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس