گیت تردد شیشه‌ای میانی مدل T-56003

گیت تردد شیشه‌ای میانی مدل T-56003

گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدل T-56003 تایگر، با بدنه‌ای تمام استیل، ظاهری زیبا و کاربرپسند، برای مجموعه‌هایی با میزان تردد متوسط و بالا طراحی شده است. این گیت به عنوان محصول مکمل T-56003 جهت ایجاد بیش از یک مسیر تردد مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان حرکت پروانه‌ای شکل باله‌ها (متصل به بخش مکانیک و موتور الکتریکی) به داخل گیت و امکان تجهیز به انواع دستگاه‌های کنترل دسترسی و حضور و غیاب (دارای قابلیت اکسس کنترل)، گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدل T-56003 را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه کنترل تردد تبدیل کرده است. تردد افراد را در ورودی‌ها و خروجی‌های مختلف همچون سازمان‌ها، ادارات، باشگاه‌ها، مجموعه‌های تولیدی، مترو و سایر مجموعه‌ها می‌توان با کمک این دستگاه کنترل کرد. با نصب دستگاه‌های حضور و غیاب و اکسس کنترل هم می‌توان این ترددها را ثبت و بررسی کرد.

برخی از ویژگی های دستگاه

چراغ LED

چراغ LED

عملکرد دو طرفه

عملکرد دو طرفه

گیت شیشه ای

گیت شیشه ای

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اگر برای کنترل تردد کارکنان خود به دنبال دستگاهی هستید که بتوانید از آن در محیط‌هایی با تردد متوسط و بالا استفاده کنید، گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدل T-56003 برای شما مناسب خواهد بود. این محصول به دلیل دارا بودن ظاهری مدرن، استهلاک پایین، موتور کم صدا، برای فضاهایی مانند سازمان‌ها، فرودگاه‌ها و دیگر اماکن مشابه مناسب است، همچنین اگر می‌خواهید از آن در تمامی نقاط کشور استفاده کنید، این دستگاه بدون شک می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد، چرا که این دستگاه با درجه حفاظت فیزیکی IP64 در تمامی نقاط کشور در محیط‌های مسقف و به دور از بارش باران و باد قابلیت استفاده دارد. بدنه این گیت تمام استیل (SUS304) با قطر حداقل 1/5 میلیمتر بوده که ضد زنگ و در برابر خش‌خوردگی هم مقاوم است. دارا بودن استانداردهای جهانی CE اروپا و FCC آمریکا از دیگر مزایای این گیت است که می‌تواند کیفیت آن را تضمین کرده و آن را به یک پیشنهاد عالی تبدیل کند.
اگر به دنبال ایجاد بیش از یک راهرو برای کنترل ترددها هستید، این گیت می‌تواند برای شما مناسب باشد، چرا که برای ایجاد یک راهرو بیشتر باید از یک دستگاه گیت T-56003 بين دو دستگاه گیت T-55003 به نحوی که سنسورهای مادون قرمز هر گیت مقابل گیت دیگر قرار گیرد استفاده کنید. به همین ترتیب برای ایجاد راهروهای بیشتر به تعداد گیت‌های T-56003 اضافه می‌گردد. این سنسورهای مادون قرمز ضمن جلوگیری از برخورد باله‌ها با بدن افراد، ورودهای غیر مجاز را شناسایی کرده و گیت با استفاده از هشدار صوتی این تردد را اعلام می‌کند.
در سطح فوقانی این گیت هم یک نشانگر LED قرار دارد که جهت تردد را هم مشخص می‌کند و می‌توانید به همراه انواع دستگاه‌های کنترل دسترسی (اکسس کنترل) و حضور و غیاب که دارای خروجی رله (قابلیت اکسس کنترل) هستند، تردد افراد را هم کنترل کنید. برای استفاده از این گیت افراد بعد از احراز هویت و صدور فرمان باز شدن گیت توسط دستگاه حضور و غیاب یا اکسس کنترل، از راهرو عبور می‌کنند. به همین دلیل دیگر نیازی به بررسی و کنترل شخصی افراد هنگام ورود و خروج نخواهید داشت.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدل T-56003 برای مجموعه‌های بزرگ با تردد متوسط یا بالا مانند شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی، مجموعه‌های تولیدی، ایستگاه‌های قطار و دیگر اماکن مشابه مناسب است. اگر ظاهری مدرن، استهلاک کم و استحکام بالا برای شما اهمیت دارد و به دنبال یک محصول مکمل برای ایجاد بیش از یک راهروی کنترل تردد هستید، مدل T-56003 به عنوان یک محصول مکمل در کنار گیت T-55003 پیشنهادی عالی برای شماست.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس