گیت کنترل تردد تمام قد

گیت کنترل تردد تمام قد (Full Height Gate)، از انواع گیت‌هایی است که ارتفاع زیادی دارد. این ارتفاع زیاد به منظور جلوگیری از ورود افراد و احیاناً پریدن آن‌ها به سمت دیگر گیت، کاربرد دارد. ارتفاع زیاد، از جمله شاخصه‌های اصلی گیت‌های کنترل تردد تمام قد بوده که به بیش از 2 متر می‌رسد. گیت‌های تمام قد، در مکان‌هایی که تردد افراد و حضور جمعیت قابل توجه و زیاد بوده، نصب می‌شوند. این مکان‌ها عبارتند از:
ایستگاه راه آهن، پایانه‌های حمل و نقل شهری، مکان‌های ورزشی مانند استادیوم، باشگاه ورزشی و استخر، شهربازی، سینما، موزه، مجموعه‌های تفریحی، موسسات تحقیقاتی، بانک‌ها، مراکز تجاری، نهادها و سازمان‌های دولتی، کارخانجات، فرودگاه‌ها، بندرگاه‌ها، وزارتخانه‌ها، سفارت خانه‌ها، پایگاه‌های نظامی، پادگان‌ها، زندان‌ها، شرکت‌ها و ادارات با تعداد پرسنل بالا.
گیت ‌های کنترل تردد، خوشبختانه تنوع قابل توجهی داشته و این موضوع باعث شده تا سازمان‌ها، ادارات و مراکز مختلف، بنابر نیاز خود به تهیه یکی از این گیت ‌های کنترل تردد اقدام کنند. به طور کلی، گیت‌ های کنترل تردد به دو نوع تک محوره و دو محوره تقسیم می‌شوند که این گیت‌ها، برای کنترل تردد افراد می‌توانند به انواع دستگاه‌ های حضور و غیاب و کنترل دسترسی، متصل شده و قابل استفاده باشند، بنابراین این امکان وجود دارد تا پس از احراز هویت افراد، گیت باز و سپس بسته شود. فرامین باز و بسته شدن پره‌های گیت، توسط دستگاه حضور و غیاب و یا اکسس کنترل به سرعت انجام می‌گیرد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس