سوالات متداول

قبل از خرید دستگاه های تایگر همواره سوالات متداولی به ذهن می­ آیند. اینکه چرا دستگاه تایگر نیاز است؟ این هزینه ها تا چه حد موجب صرفه جویی در زمان می ­شوند؟ و سوالاتی مربوط به قیمت و انتخاب دستگاه ها. یکی از مهمترین سوالات این است که چرا نیاز به خرید چنین دستگاه هایی داریم؟ مجموعه ای از پرتکرارترین پرسش‌ها در رابطه با محصولات و خدمات تایگر که به شما کمک خواهد کرد قبل از خرید بهترین انتخاب را داشته باشید در زیر تهیه شده است.

1. سیستم پارکینگ هوشمند به چه معناست ؟

سیستم پارکینگ هوشمند به مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزار های متصل به هم اطلاق میشود که اساسا میتواند بنا به سطح دسترسی ها ورود و خروج یک پارکینگ اعم از خودرو های مجاز و غیر مجاز را حتی بدون نیاز به کاربر کنترل و گزارش دهد البته این کار بنا بر سطح نرم افزار و سخت افزار متفاوت خواهد بود.

2. سیستم پارکینگ هوشمند تایگر برای چه پارکینگ ها و مجتمع هایی قابل استفاده میباشد ؟

سیستم پارکینگ هوشمند تایگر با بهره گیری از انواع سخت افزار و نرم افزارهای پیشرفته و با توجه به قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده (هزینه ای و سخت افزاری ) این امکان را فراهم میسازد که این سیستم را در آپارتمان های کم واحد تا بزرگترین پارکینگ ها و ادارات دولتی استفاده نمود.

3. نرم افزار پارکینگ تایگر ورژن پایه برای چه اماکنی پیشنهاد میگردد ؟

این نرم افزار برای مجموعه هایی مانند مجتمع های مسکونی کم تعداد و حتی پارکینگ های عمومی بدون گیت ورود و خروج و دیگر اماکن مشابه قابل استفاده می باشد.

4. نرم افزار پارکینگ تایگر نسخه استاندارد برای چه اماکنی پیشنهاد میگردد ؟

این نرم افزار برای پارکینگ های متوسط و بزرگ قابل استفاده است که قادر به استفاده از تمام راهای شناسایی خودروهای مجاز اعم از تگ های UHF کارتهای RFID و... بجز دوربین های پلاک خوان می باشد همچنین این سطح از سیستم به شما اجازه استفاده به صورت کلاینت و سرور برای پارکینگ هایی که دارای بیش از یک درب هستند میدهد .

5. نرم افزار پارکینگ تایگر نسخه پیشرفته برای چه اماکنی مناسب می باشد ؟

این نرم افزار علاوه بر دارا بودن تمام شاخصه های سطح دسترسی پایه و استاندارد (قابلیت نصب کارتخوان RFID، آنتن UHF و ...) این امکان را فراهم میدارد که برای شناسایی به دوربین های تشخیص پلاک هم تجهیز شود .

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس