تگ UHF

تگ شیشه‌ای UHF

تگ شیشه‌‎ای UHF جهت کنترل تردد خودروها به عنوان محصول مکمل در کنار دیگر تجهیزات برد بلند در سامانه‌های هوشمند پارکینگ استفاده می‌شود. این تگ به جداره داخلی شیشه اتومبیل‌ها چسبانده می‌شود و آنتن برد بلند UHF قادر به تشخیص آن از فاصله حدود 12 متر خواهد بود. تگ UHF پس از دریافت امواج رادیویی منتشر شده از آنتن، با استفاده از انرژی القا شده، کد یکتای خود را به شکل یک موج رادیویی برای آنتن ارسال می‌کند. با توجه به کد یکتای هر تگ، خودرو‌ها در سامانه هوشمند شناسایی شده تا در صورت مجاز بودن از مدخل پارکینگ وارد یا خارج شوند. این تگ‌ها به جز اتوماسیون پارکینگ کاربرد‌های دیگری هم دارند که از آن جمله می‌توان به ایستگاه عوارضی خودروها اشاره کرد.

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اگر تصمیم به استفاده از تجهیرات برد بلند برای کنترل تردد خودر ها در یک پارکینگ دارید، باید به تعداد خودروهایی که در این مکان تردد می‌کنند، تگ شیشه‎‌ای UHF تهيه کنید. بعد از تعریف کردن کد یکتای این تگ‌ها به نرم‌افزار پارکینگ هوشمند، آن‌ها باید به جداره داخلی شیشه اتومبیل‌ها چسابانده شوند تا خودرو در هنگام تردد شناسایی شود. این تگ‌ها پس از نصب روی شیشه اتومبیل دیگر جدا نمی‌شوند و اگر فردی سعی کند که آن را جدا کند، تگ شکسته می‌شود. درنتیجه این ویژگی امکان تقلب کردن و جابه‌جایی تگ ها را از بین می‌برد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

در پارکینگ سازمان‌های دولتی، مجتمع‌های مسکونی و دیگر اماکن مجهز به تجهیزات برد بلند UHF مي‌توان از اين محصول استفاده کرد. تمام خودروهایی که در در این اماکن تردد می‌کنند برای شناسایی شدن توسط اتوماسیون هوشمند پارکینگ، باید تگ شیشه ای UHF را روی شیشه خودرو بچسبانند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس