قفل آفلاین (دستبند فنری، ریدر RFID)

قفل آفلاین (دستبند فنری، ریدر RFID)

با توجه به پیشرفت علوم الکترونیک و فن‌آوری اطلاعات‌، هر روز بیش از پیش به سمت مکانیزه شدن زندگی روزمره خود پیش می‌رویم‌. یکی از موارد کاربردی که مدیریت باشگاه‌های ورزشی را سهل نموده، مکانیزه شدن رختکن‌های باشگاه‌ها ‌می‌باشد. تجهیز کردن کمدهای واحد رختکن باشگاه‌های ورزشی به قفل‌های آفلاین تایگر‌، یکی از روش‌های متداول‌، آسان و سریع در زمینه مکانیزه‌سازی باشگاه‌های ورزشی ‌می‌باشد‌. این پکیج شامل یک کلید مکانیزه (مچ‌بند ورزشی) و یک قفل داخلی کمد است. این مچ‌بندها، فقط همان قفلی را باز می‌کنند که مرتبط با هریک از آن‌ها باشد‌‌ و این امر موجب افزایش امنیت لوازم همراه ورزشکاران می‎گردد.

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

از مزیت‌های استفاده از قفل‌ آفلاین باشگاهی‌، می‌توان به هزینه کم‌، نصب و راه‌اندازی آسان و بالا بردن سرعت عملکرد افراد اشاره کرد‌. از مچ بندها، برای بازگشایی درب کمدها در استخرها و مراکز ورزشی استفاده می‌شود بدین صورت که با قرار دادن آن‌ها روی قفل، درب کمد باز می‌شود. این پکیج به صورت قفل درب کمد به همراه مچ‌بند مربوطه به فروش می‌رسد. علاوه بر این، به مدیریت هر مجموعه، یک مچ‌بند ویژه با قابلیت باز کردن ‌درب تما‌می کمدها ارائه ‌می‌شود تا در صورت گم شدن هر یک از مچ‌بندها‌، کمد مربوطه بلااستفاده نگردد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

استفاده از قفل‌های آفلاین برای تمامی مراکز ورزشی و استخرها و دیگر اماکن مشابه، به جهت بالا بردن سرعت عملکرد مجموعه مناسب بوده و پیشنهاد می‌شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس