ریدر رومیزی Mifer

ریدر رومیزی Mifare

یکی از روش‌های متداول امروز جهت تعیین هویت افراد و یا اجازه تردد در پارکینگ‎‌ها (عمومی ‌یا خصوصی)، استفاده از کارت‎ های بدون تماس می‌باشد. این کارت‌ها حداقل دارای یک کد داخلی اختصاصی (Unique) بوده که موجب منحصر‌به‌فرد شدن هر کارت می‌شود. جهت دسترسی به اطلاعات داخلی هر کارت نیاز به قرار گرفتن آن کارت بدون تماس در مجاورت محل خواننده اطلاعات این کارت‌ها می‌باشد. در پارکینگ‌های عمومی‌ به جهت بالاتر بردن امنیت و نظارت بر تردد خودرو‎ها، نیاز است در کنار استفاده از این تکنولوژی کاربردی، نظارت انسانی هم صورت پذیرد. به همین دلیل نیاز است که فرد اپراتور به کد کارت‌ها دسترسی پیدا کند؛ به همین خاطر دستگاه‌‎های ریدر رومیزی کارت‌های بدون تماس تهیه و تولید گردیده است. این دستگاه‌ها با استفاده از درگاه USB به رایانه‌ها متصل می‌گردد و همچنین قابلیت یکپارچه شدن با اتوماسیون‌های مختلف را دارا می‌باشد. بنابراین در زمان ورود هر خودرو به پارکینگ، فرد اپراتور با قراردادن یک عدد کارت بدون تماس در مجاورت دستگاه ریدر، ثبت ورود فرد را در اتوماسیون انجام می‌دهد. در زمان خروج هنگامی‌که کارت مجددا به دست اپراتور تحویل داده می‌شود و با قرارگیری کارت در مجاورت این دستگاه ریدر، کد داخلی کارت فراخوانی شده و دسترسی به زمان ورود فرد برای اتوماسیون فراهم می‌شود تا اتوماسیون با پردازش های داخلی خود اقدام به محاسبه های لازم نماید.

برخی از ویژگی های دستگاه

کارت

کارت

پورت USB

پورت USB

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

تنها روش دسترسی به اطلاعات کارت ‎های بدون تماس جهت ثبت ورود و خروج افراد در اتوماسیون و استفاده از آن اطلاعات در رایانه ‎ها، استفاده از ریدر‎های رومیزی می‌باشد. این دستگاه‎ ها به دلیل استفاده از درگاه USB قابلیت اتصال انواع رایانه ‎ها را دارا می‌باشند.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

استفاده از ریدرهای رومیزی Mifer، برای مدیران و اپراتورهای اماکن پرتردد مانند پارکینگ‌ های عمومی، پارکینگ‎ مجتمع‌ های تجاری، شرکت ‌ها، مراکز صنعتی و سایر اماکن مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس