قفل آنلاین 12 ولت برقی

قفل آنلاین 12 ولت برقی

با توجه به پیشرفت علوم الکترونیک و فن‌آوری اطلاعات، پیش روی به سمت مکانیزه کردن باشگاه‌های ورزشی، یکی از جدیدترین و به‌روزترین متدهای پیش‌رو، استفاده از قفل‌های آنلاین جهت مدیریت کمدهای رختکن باشگاه‌های ورزشی می‌باشد. تجهیز کردن کمدهای واحد رختکن باشگاه‌های ورزشی به قفل‌های آنلاین تایگر، بهینه ترین روش جهت مکانیزه کردن باشگاه‌های ورزشی ‌می‌باشد؛ چرا که این قفل‌ها قابلیت همگام سازی با اتوماسیون را دارا ‌می‌باشند و با استفاده از این قفل‌ها می‌توان، اطلاعاتی همچون تعداد کمدهای خالی یا پر را به دست آورد؛ همچنین با استفاده از قفل‌های آنلاین باشگاهی، می‌توان در صورت لزوم با استفاده از اتوماسیون ورزشی درب کمد‌های قفل شده را نیز باز نمود.

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

استفاده از این محصول، باعث مدیریت آسان رختکن‌ها ‌می‌شود. کمدهایی که پر و یا خالی است مشخص بوده و حتی ‌می‌توان در گزارش‌ها رویت کرد که هر کدام از کمدها چه مدت زمانی مورد استفاده ورزشکاران قرار گرفته است. تعداد کمد‌های آزاد در هر زمان قابل مشاهده بوده و مدیریت مجموعه ‌می‌تواند کمدهایی را که مدت زمان طولانی غیر متعارف مسدود و بلا استفاده بوده‌اند توسط اتوماسیون، تشخیص و باز نماید. این موارد در کنار هم، امنیت لوازم ورزشکاران را تضمین و مدیریت رختکن مجموعه را برای مدیران آنها آسان و هدفمند ‌می‌نماید.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

استفاده از قفل‌های آفلاین برای تمامی مراکز ورزشی و استخرها و دیگر اماکن مشابه، به جهت بالا بردن سرعت عملکرد مجموعه مناسب بوده و پیشنهاد می‌شود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس