تشخیص چهره Visible Light

نسل جدید دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص چهره ویزیبل لایت VLFR) Visible Light Facial Recognition) بر پایه شناسایی عمیق ویژگی‌های تصویر زنده کاربر ایجاد شده است. این سیستم، تمامی نقص‌های سیستم‌های قبلی را در زمینه‌هایی همچون تقلب و خطاهای احتمالی رفع ‌کرد.
تشخیص چهره به‌وسیله نور مرئی از جدیدترین تکنولوژی‌های استفاده شده در سیستم‌های کنترل تردد در جهان است. این سیستم، می‌تواند از ترددهای جعلی پیشگیری کند؛ همچنین با توجه به استفاده روز افزون از سیستم‌های کنترل تردد و دستگاه‌های حضور غیاب، قدرت پردازش در تکنولوژی ویزیبل لایت بالاتر رفته تا در مکان‌هایی با نور خیلی کم و همچنین با وضعیت‌های مختلف چهره کاربران، عملیات ثبت تردد به بهترین نحو ممکن انجام شود.
دستگاه تشخیص چهره visible light قادر است، در محل‌های شلوغ، به‌وسیله رهگیری چهره افراد، تصویر آن‌ها را با نمونه اولیه تطابق دهد و برای افراد تردد ثبت کند. با وجود این قابلیت، دیگر در حین ثبت تردد افراد شاهد شلوغی و ازدحام نخواهید بود. از این دستگاه می‌توان، در ورودی سازمان‌ها استفاده کرد به‌طوری که، کاربران بدون لمس هیچ دکمه‌ای از فاصله ۳ متری تردد خود را ثبت کنند.
دستگاه حضور و غیاب ویزیبل لایت در امکانی همچون انبارها، مراکز خرید، کلینیک‌ها و سازمان‌های بزرگ که از ایجاد صف‌های طولانی جهت ثبت تردد خسته شده‌اند کاربرد دارد. با استفاده از این دستگاه، دیگر شاهد ایجاد صف‌های طولانی نخواهید بود و کاربران به‌راحتی با تردد در مقابل دوربین دستگاه مجوز تردد خواهند گرفت.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصول به سبد خرید اضافه شد

نیاز به راهنمایی دارید؟
تماس با ما
هر سوالی داری ازمون بپرس