قفل برقی استریک

قفل برقی استریک (مقابل برقی)

قفل برقی استریک تایگر‌‌‌‌، به جهت تبدیل قفل‌های مکانیکی به قفل‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از سیستم‌های درب بازکن هوشمند و دستگاه‌های اکسس کنترل می‌بایست قفل درب برقی باشد. این قفل‌ها بر روی انواع درب‌های لولایی اعم از فلزی، چوبی‌‌‌‌ و تما‎می‌درب‎هایی که دارای زبانه باشد‌‌‌‌، مورد استفاده قرار می‌گیرد . قفل‌های استریک با دو عملگر قفل و زبانه مکانیکی بر روی درب‌ها کار می‌کنند. نحوه عملکرد این قفل‌ها بدین صورت است که در حالت قفل بودن‌‌‌‌، زبانه‌ی مکانیکی‌‌‌‌، درب را نگه می‌دارد تا امکان باز شدن درب ناممکن گردد و هنگامی که اجازه‌ی تردد توسط دستگاه‌های اکسس کنترل‌‌‌‌، شستی‌ها‌‌‌‌، ریموت و یا سایر دستگاه‌ها صادر شد‌‌‌‌، می‌‌توانید درب را باز کنید.

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

قفل برقی استریک (مقابل برقی)، تایگر را می‌توان بر روی انواع درب‌ها نصب نمود. این قفل‌ها برای درب‌هایی مانند اتاق‌های سرور، انبارها و سایر اماکن ویژه و دارای اهمیت بالا مناسب هستند. استفاده از قفل‌های برقی استریک برای درب‌های استیل، چوبی و شیشه‌ای مناسب بوده و می‌توان آن را بر روی درب‌های با ضخامت بالا به صورت توکار و درب‌های با ضخامت کم به صورت روکار نصب نمود.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

درب‌های شیشه‌ای و فلزی در بسیاری از سازمان‌های دولتی، دفاتر تجاری و پایانه‌های مسافربری را می‌توان به این قفل‌های برقی مجهز کرد تا به کمک یک دستگاه اکسس کنترل شوند؛ بنابراین، این قفل برای طیف گسترده‌ای از مشتریان اعم از سازمان‌های دولتی، مجتمع‌های مسکونی، پایانه‌های مسافربری، انبارها، مجموعه‌های تولیدی، ورودی سالن‌ها، دفاتر تجاری و اداری کاربرد دارد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس