کارت RFID

کارت RFID

RFID يا Radio Frequency Identification به معني شناسايي از طريق امواج راديويي است. در این سیستم هر شیء از یک برچسب الکترونیکی استفاده می‌کند، که می‌تواند اطلاعات مربوط به کالا را در خود ذخیره کرده و همچنین با نزدیک كردن دستگاه‌های آشکار ساز این اطلاعات را به صورت بیسیم و بدون نیاز به دید مستقیم از فاصله چند متری منتقل نماید. فناوري RFID از جديدترين جلوه‌هاي فناوري است كه تحولی عظیم در اين عرصه به‌وجود آورده است و ساختار سازمان‌های بسياري را تغيير داده و خواهد داد؛ به گونه‌اي كه، در مدت زمان کوتاهی کاربرد و نفوذی چشم‌گیر در سیستم‌هایی مانند کتابخانه و کاربردهای دیگر داشته است و مراکز فرهنگی عظیم جهان به منظور رشد بیشتر و ارتقاي بهره‌وري به استفاده از آن همت گمارده‌اند.

برخی از ویژگی های دستگاه

ضد آب

ضد آب

کارت

کارت

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

نياز به امنيت بالاتر، انعطاف بيشتر، امكان جستجوي لحظه‌ای، اطلاعات دقيق‌تر و كارايي بالاتر، ایده نسل جدید سيستم‌هاي مديريت کتابخانه را ايجاد كرده و فناوري RFID اين ايده را به واقعيت تبدیل نموده است. کارت های RFID، دارای کد شناسايي با يک ميکرو چيپ متصل هستند که توسط يک دستگاه فرستنده/گيرنده که اغلب تگ خوان (ريدر) نيز ناميده مي شود با تگ ارتباط برقرار می‌کنند و توسط این تگ خوان، شماره شناسايي آن خوانده می شود. اين کارت ها علاوه بر مقرون به صرفه بودن، مقاوم بوده و نگهداری آسانی نیز دارند.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

کارت RFID به سازمان ها، شرکت‌ها، مراکز صنعتی و دیگر اماکن مشابه کمک می کند تا با سرعت بالاتر و تکنولوژی جدیدتر، چشم اندازی بهتر برای آینده داشته باشند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس