کارت مایفر

کارت مایفر

کارت‌های هوشمند Mifare از جنس pvc بوده و دارای حافظه داخلی هستند. این کارت‌ها بدون تماس و تنها از طریق فرکانس رادیویی Rf به کارتخوان‌ها متصل می‌شوند. کارت‌های مایفر تا حدودی مقاوم بوده و دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای هستند. استفاده از کارت های مایفر بسیار سریع و آسان است به همین دلیل در بسیاری از مراکز و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. قابلیت چاپ روی کارت‌ها موجب می‌شود بتوان آن‌ها را خصوصی سازی و به طرح‌ها و لوگوهای سازمانی مزین نمود.

برخی از ویژگی های دستگاه

ضد آب

ضد آب

کارت

کارت

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

کارت‌های مایفر را می‌توان نسل جدیدی از کارت ‌های هوشمند RFID معرفی کرد. امروزه در سراسر جهان، سازمان های دولتی و خصوصی از این کارت ها برای انواع سیستم های کارت هوشمند بدون تماس استفاده می‌کنند. کارت‌های مایفر دارای یک ریز پردازنده هستند و این ریز پردازنده دارای حافظه است. امنیت اطلاعات درون کارت های مایفر مورد اطمینان است و می توان اطلاعات مهم را در آن ذخیره کرد. این نوع کارت‌ها هنگامی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به برقراری ارتباط بدون دخالت دست و سریع نیاز باشد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

کارت های مایفر در میان دیگر کارت های RFID، از محبوبیت ویژه ای برخوردار است چرا که می‌تواند در بخش های مربوط به بلیط‌های الکترونیکی،اماکن ورزشی،موزه ها و کتابخانه ها و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار گیرد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس