دکمه خروج فلزی

با فشردن این دکمه خروج می‌توانید نسبت به باز نمودن انواع قفل‌های برقی اقدام نمایید؛ همچنین این دکمه خروجی با بدنه‌ای تمام استیل به عنوان یک محصول مکمل با کیفیت و مقاوم‌، در کنار انواع دستگاه‌های کنترل دسترسی (Access Control) و یا به تنهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد‌.

برخی از ویژگی های دستگاه

خروج

خروج

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

درب‌های اتوماتیک برقی و یا درب‌های معمولی مجهز شده به قفل الکترونیکی را می‌توان با استفاده از دکمه خروج فلزی باز و امکان تردد افراد را فراهم نمود‌. این دستگاه کوچک و کاربردی را می‌توان به پروژه‌هایی پیشنهاد نمود که قصد استفاده از دستگاه کنترل دسترسی برای خروج افراد را ندارند؛ بدین صورت که‌، ورود افراد با دستگاه کنترل دسترسی مدیریت شده و برای خروج‌، از این دکمه خروج فلزی استفاده می‌شود؛ همچنین‌، این دستگاه را می‌توان بدون نیاز به دستگاه کنترل دسترسی و به صورت مستقیم به قفل الکترونیکی یا درب اتومات برقی متصل نمود‌.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

دکمه خروج فلزی به کسانی که قصد استفاده از دستگاه کنترل دسترسی را برای کنترل خروج افراد از یک در ندارند‌، پیشنهاد می‌شود تا افراد با فشردن دکمه تعبیه شده بر روی این دستگاه درب را باز و تردد نماید‌. این دستگاه را می‌توان در خروجی تمامی‌درب‌های مجهز شده به دستگاه کنترل دسترسی‌، در سازمان‌های دولتی‌، مجموعه‌های صنعتی‌، بیمارستان‌ها و دیگر اماکن مشابه نصب و مورد استفاده قرار داد‌.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس