دکمه خروج حرارتی

دکمه خروج حرارتی تایگر‌، جهت باز کردن درب‌های برقی طراحی و ارائه شده است‌. نحوه عملکرد این دستگاه بدین صورت است که با نزدیک کردن دست به کلید خروج‌، بدون نیاز به لمس مستقیم و با استفاده از سنسور مخصوصی که درون دستگاه تعبیه شده است‌، حرارت دست فرد را تشخیص داده و درب باز می‌شود‌.

برخی از ویژگی های دستگاه

خروج

خروج

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

درب‌های اتوماتیک برقی و یا درب‌های معمولی مجهز شده به قفل الکترونیکی را می‌توان با استفاده از دکمه خروج حرارتی باز و امکان تردد افراد را فراهم نمود‌. مزیت استفاده از دکمه خروج حرارتی‌، پیشگیری از انتقال آلودگی‌ها و بیماری‌هایی است که از طریق لمس دستگاه توسط افراد مختلف منتقل می‌شوند‌. این دستگاه کوچک و کاربردی را می‌توان به پروژه‌هایی پیشنهاد نمود که قصد استفاده از دستگاه کنترل دسترسی برای خروج افراد را ندارند؛ بدین صورت که‌، ورود افراد با دستگاه کنترل دسترسی مدیریت شده و برای خروج‌، از این دکمه حرارتی جهت خروج استفاده می‌شود؛ همچنین‌، این دستگاه را می‌توان بدون نیاز به دستگاه کنترل دسترسی و به صورت مستقیم به قفل الکترونیکی یا درب اتومات برقی متصل نمود‌.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

دکمه خروج حرارتی به کسانی که قصد استفاده از دستگاه کنترل دسترسی برای کنترل خروج افراد از یک در را ندارند‌، پیشنهاد می‌شود تا افراد با نزدیک کردن دست خود به سنسور‌، درب را باز و تردد نمایند‌. این دستگاه را می‌توان در خروجی تمامی‌درب‌های مجهز شده به دستگاه کنترل دسترسی‌، در سازمان‌های دولتی‌، مجموعه‌های صنعتی‌، بیمارستان‌ها و دیگر اماکن مشابه نصب و مورد استفاده قرار داد‌.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس