قفل برقی بولت

قفل برقی بولت (شفتی)

قفل‎های برقی بولت تایگر، دارای ریزپردازنده‎هایی است که به منظور کنترل مدار‌الکتریکی و کنترل دسترسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. زبانه‌ی استوانه‌ای شکل با خروج از قفل، موجب بسته نگه‌داشتن درب و بالعکس باعث باز شدن درب ‎می‌گردد. این قفل‎ها، برای درب‎های فلزی، چوبی و شیشه‌ای و همچنین درب‎های کشویی و دو طرفه طراحی شده‌اند.

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

قفل‎های برقی بولت (شفتی)، تایگر را می‌توان بر روی انواع درب‌ها نصب نمود. این قفل‌ها برای درب‌هایی مانند اتاق‌های سرور، انبارها و سایر اماکن ویژه و دارای اهمیت بالا مناسب هستند. استفاده از قفل‌های برقی بولت برای درب‌های استیل، چوبی و شیشه‌ای مناسب بوده و می‌توان آن را بر روی درب‌های با ضخامت بالا به صورت توکار و درب‌های با ضخامت کم به صورت روکار نصب نمود.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

درب‌های شیشه‌ای و فلزی در بسیاری از سازمان‌های دولتی، دفاتر تجاری و پایانه‌های مسافربری را می‌توان به این قفل‌های برقی مجهز کرد تا به کمک یک دستگاه اکسس کنترل شوند؛ بنابراین، این قفل برای طیف گسترده‌ای از مشتریان اعم از سازمان‌های دولتی، مجتمع‌های مسکونی، پایانه‌های مسافربری، انبارها، مجموعه‌های تولیدی، ورودی سالن‌ها، دفاتر تجاری و اداری کاربرد دارد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس