قفل برقی مگنت 500 کیلوگرمی تایگر

قفل برقی مگنت 500 کیلوگرمی

قفل برقی مگنت 500 کیلوگرمی تایگر، به عنوان یک محصول مکمل امکان اتصال به انواع دستگاه‌های کنترل دسترسی و حضور و غیاب (دارای قابلیت اکسس کنترل) و ریموت کنترل‌های دستی را دارد. می‌توان انواع درب‌های شیشه‌ای و فلزی را به قفل برقی مگنت 500 کیلوگرمی تایگر مجهز کرد. این قفل مگنت درب را با خاصیت آهنربایی خود بسته نگه داشته و تنها زمانی که فرد توسط سیستم حضور و غیاب یا دستگاه اکسس کنترل احراز هویت شود، جریان مغناطیسی را قطع و اجازه تردد را به فرد می‌دهد.

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اگر می‌خواهید به جای استفاده از قفل‌های سنتی از یک قفل برقی استفاده کنید، این محصول می‌تواند به شما کمک کند. از این قفل معمولا در (کمک براکت‌های L یا Z شکل و دیگر انواع براکت‌ها) درب‌های شیشه ای نصب و استفاده می‌کنند. این قفل می‌تواند فشار و وزن را تا حداکثر 500 کیلوگرم تحمل کند. این قفل برقی با یک منبع تغذیه DC ساده تغذیه می‌شود و می‌توان آن را با استفاده از شستی، ریموت کنترل، دستگاه کنترل دسترسی یا حضور و غیاب (با قابلیت اکسس کنترل) و ... کنترل کرد. این قفل برقی برای بسته نگه داشتن درب از میدان مغناطیسی و خاصیت آهن‌ربایی ایجاد شده به وسیله جریان الکتریسیته استفاده می‌کند. برای باز شدن درب، جریان الکتریسیته قطع و میدان مغناطیسی از کار می‌افتد و درب را می‌توان باز و از آن عبور کرد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

درب‌های شیشه‌ای و فلزی در بسیاری از سازمان‌های دولتی، دفاتر تجاری و پایانه‌های مسافربری را می‌توان به این قفل‌های برقی مجهز کرد تا به کمک یک دستگاه اکسس کنترل شوند؛ بنابراین، این قفل برای طیف گسترده‌ای از مشتریان اعم از سازمان‌های دولتی، مجتمع‌های مسکونی، پایانه‌های مسافربری، انبارها، مجموعه‌های تولیدی، ورودی سالن‌ها، دفاتر تجاری و اداری کاربرد دارد. شرکت‌هایی که در زمینه تجهیز اماکن فوق‌الذکر به سیستم‌های اکسس کنترل فعالیت می‌کنند، می‌توانند در پروژه‌های خود از این قفل استفاده کنند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس