اسکنر اثر انگشت مدل T-40202

اسکنر اثر انگشت مدل T-40202

ریدر مدل T-40202 تایگر، یک اسکنر اثر انگشت رومیزی محسوب می‌شود، که برای نمونه‌گیری از اثر انگشت افراد طراحی شده است. سنسور اثر انگشت نوری ضد خش ریدر مدل T-40202 می‌تواند نمونه‌برداری از اثر انگشت‌ها را با الگوریتم پیشرفته خود با سرعت قابل قبولی به انجام برساند. این دستگاه در سازمان‎های بزرگ، کارخانجات، مجموعه‎های تولیدی و دیگر مجموعه‎ها با تعداد پرسنل بالا جهت نمونه‎‌گیری از اثرانگشت افراد و استفاده در اتوماسیون های حضور و غیاب و کنترل دسترسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی از ویژگی های دستگاه

پورت USB

پورت USB

اثر انگشت

اثر انگشت

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

اسکنر اثر انگشت مدل T-40202، اسکن اثر انگشت‌ها را با استفاده از یک سنسور نوری با سرعت مناسب انجام می‌دهد که می‌توان آن را برای نمونه‌گیری اثر انگشت پرسنل در اتوماسیون‌هایی مانند حضور و غیاب و کنترل دسترسی استفاده کرد. این ریدر به سنسور اثر انگشت نوری ضد خش با سرعت بالا مجهز است و می‌توان آن را به رایانه از طریق سیم و پورت USB متصل کرد. این امکان اتصال با استفاده از سیم USB به دستگاه رایانه کمک می‌کند تا اطلاعات اثر انگشت‌های اسکن شده را به نرم‌افزار منتقل کنید. به‌طور کلی ابعاد کوچک، نمونه گیری اثر انگشت با سرعت بالا با استفاده از سنسور اثر‌انگشت نوری، قابلیت انتقال اثرانگشت به نرم افزارهای حضور غیاب اکسس کنترل و استفاده در دیگر نرم افزارها با استفاده از تعریف DLL دستگاه از قابلیت‌های این اسکنر رومیزی است.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

ریدر اثر انگشت مدل T-40202 تایگر، یک دستگاه اسکنر رومیزی اثرانگشت با سنسور نوری ضد خش بوده و برای سازمان‌ها و اماکنی با تعداد پرسنل بالا مانند کارخانجات، سازمان‌‌های دولتی، شرکت‌ها و بیماستان‌ها مناسب است.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس