دستگاه کنترل دسترسی مدل T-10302

دستگاه کنترل دسترسی مدل T-10302

دستگاه کنترل دسترسی مدل T-10302 تایگر، با ظاهر و کاربردی ساده و در عین حال هوشمند، از بهترین فناوری‌های روز دنیا پیروی می‌کند. این دستگاه با قابلیت ثبت 500 اثرانگشت و 500 کارت RFID، یکی از دستگاه‌های پرکاربرد و مورد پذیرش اکثر سازمان‌ها در حوزه کنترل دسترسی کاربران است. افراد با استفاده از اسکن اثر انگشت خود، استفاده از کارت بدون تماس RFID یا وارد کردن رمز عبور می‌توانند رله دستگاه را فعال کرده و درب (مجهز به قفل الکتریکی) را باز کنند. كار کردن با این دستگاه بسيار ساده و راحت است و می‌توان با استفاده از کدهای دستوری اثرانگشت یا کارت، یک کد جدید را به دستگاه اضافه و از آن حذف کرد.

برخی از ویژگی های دستگاه

کارت

کارت

رمز

رمز

اثر انگشت

اثر انگشت

چرا باید از این دستگاه استفاده کنید؟

دستگاه کنترل دسترسی مدل T-10302 تایگر، با درجه حفاظت فیزیکی IP64، در تمامی نقاط کشور در محیط‌های مسقف و به دور از بارش باران و باد قابل استفاده است، همچنین این دستگاه دارای سنسور اثر انگشت نوری، صفحه کلید و کارتخوان بدون تماس RFID برای تشخیص دقیق هویت و ثبت تردد است که می‌توان متناسب با شرایط محیط سازمان و کارکنان، از یکی از روش‌های ثبت تردد در این دستگاه بهره برد. شما به سادگی می‌توانید به هر فرد یک رمز عبور یا یک کارت بدون تماس را اختصاص دهید و اثر انگشت آن فرد را در دستگاه تعریف کنید. دستگاه با استفاده از کارت، رمز عبور یا اسکن اثر انگشت، فرد را شناسایی و سپس به وسیله رله خود یک درب (که مجهز به قفل الکترونیکی است) را باز می‌کند، این دستگاه همچنین ظرفیت ثبت ۵۰۰ اثر انگشت و ۵۰۰ کارت بدون تماس را دارد و یکی از پر طرفدارترین دستگاه‌های کنترل دسترسی تایگر است که می‌تواند با توجه به نیاز شما انتخاب بسیار مناسبی برای محیط‌هایی با تردد متوسط باشد.
این دستگاه به دلیل دارا نبودن پورت LAN و فلش داریو USB نمی‌تواند به نرم‌افزار اكسس كنترل متصل شده و داده‌های خود را جهت گزارش‌گیری به نرم‌افزار منتقل کند اما مجهز بودن به سنسور اثر‌انگشت، کارتخوان بدون تماس، ابعاد کوچک و قیمت پایین می‌تواند دلایل مناسبی برای انتخاب آن باشد؛ بنابراین اگر اتصال به نرم‌افزار اکسس برای شما چندان پراهمیت نیست و به دنبال دستگاه اکسس کنترلی با قیمت بسیار مناسب برای باز کردن یک قفل یا درب الکترونیکی هستید، دستگاه T-10302 پیشنهادی منطقی برای شما به نظر می‌رسد.

چه کسانی باید از این دستگاه استفاده کنند؟

اگر برای کنترل یک درب اتوماتیک و یا درب مجهز به قفل الکترونیکی به دنبال یک دستگاه با قیمت مناسب هستید كه از قابلیت اثرانگشت و کارت بدون تماس برای شناسایی افراد استفاده کند، مدل T-10302 یک پیشنهاد مناسب برای شماست.

نیاز به راهنمایی دارید؟

گروه تایگر همواره آماده کمک کردن و افزودن دانش افراد از طریق دادن اطلاعات دقیق و درست به آن ها است. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما

با شماره 02141526000 تماس بگیرید

درساعات اداری پاسخگو شما هستیم

محصولات مرتبط

محصول به سبد خرید اضافه شد

درخواست شما ارسال شد

هر سوالی داری ازمون بپرس